+420 731 536 625       •

O La Bassine & Made In Water

Navrženo matkou..

"LA Bassine byl navržen pro porod mé dcerky v roce 2004. V té době jsem již měla zkušenost s porodem do vody v nemocnici a chtěla jsem zažít relaxační efekt vody v pohodlí svého domova. Výběr nabízených bazénků v té době byl poněkud složitý, neboť nesplňoval očekávanou dobu nafukování, váhu či v neposlední řadě vzhled. Nemohla jsem si představit, jak v těchto bazéncích rodím.

Kamadád pracující v průmyslu zaměřeném na výrobu nafukovacích předmětů mi pomohl navrhnout a vyrobit můj vlastní, speciální "kokon" pro porod". Porodní asistentky, jenž se mého porodu účastnily, byly natolik nadšené tím, co můj chlapeček nazval "La Bassine" (z franc. slova umyvadlo, dřez), že nás povzbuzovaly abychom produkt udělali dostupný pro ostatní budoucí maminky. V červnu 2005 byl La Bassine oficiálně představen Britské veřejnosti a rychle se stal uznávaný porodními specialisty a co víc, rodičemi samými.

Naposled jsem La Bassine použila pro nádherný domácí porod mého čtvrtého dítěte v září 2005." Carine Pouypoudat – spoluzakladatelka Made in Water .